Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ назвала адреси катівень українських заручників у "Л/ДНР"

За даними Грицака, шість катівень розташовані у Донецьку і ще дві - у Луганську.

СБУ збирає інформацію від колишніх заручників щодо фактів катувань та знущань над ними з боку терористів та військових РФ.

Про це під час брифінгу заявив очільник СБУ Василь Грицак.

"Кожний день, який наші співвітчизники проводять у камерах, підвалах та ямах терористів, є суцільною чергою знущань, тортур та катувань", - наголосив він.

За словами Грицака, під час перебування в заручниках, українці були повністю позбавлені права на будь-який юридичний захист, "до них фактично не допускали представників міжнародних правозахисних організацій, а умови їхнього нелюдського утримання не висвітлювалися ЗМІ".

"Свідчення наших людей говорять про нелюдську жорстокість і цинізм. Якщо не можуть зламати психологічно, катують фізично, морять голодом, шантажують вбивством рідних, дітей", - додав він.

Окремо Грицак зазначив, що СБУ встановила адреси катівень на території "ДНР" та "ЛНР".

Так, бойовики знущаються над заручниками: у Донецьку – на вул. Артема, 7 (у приміщенні ТОВ "ДТ Укртранс"), Кобозєва, 4 (СІЗО №5), Молодіжна, 15, Красноармійська, 18 (ВТУ), Пушкіна, 7б, Щорса, 62 (колишнє приміщення СБУ), а також у Луганську – на вул. 24 лінія, 4 (СІЗО) та Поштова, 1 (комендатура "ЛНР").

Нагадаємо, 21 липня Amnesty International оприлюднила звіт про катування, які мали місце на сході країни з обох сторін конфлікту. Були опитані 40 жертв мордувань.

Залиште свій коментар

Вибір редакції