Шахрай-альфонс звабляв дівчат та  видурював у них гроші

Одну з дівчат чоловік дурив сім років поспіль. І таких ошуканих у віці від 25 до 30 років набралося 17.

У Києві cпіймали шахрая-альфонса. Міліціонерам поскаржився власник автосалону, в якого той взяв в оренду дві круті іномарки.

Загалом пройдисвіт обдурив 17-тьох дівчат. Тепер три роки він проведе без дівочої уваги та без розкошів, до яких звик.

Під його прицілом - дівчата від 25 до 30 років. Його робота - зваблення.

"Я не працюю. Займаюся - знайомлюся з людьми, обманним шляхом входжу до них в довіру і обманним шляхом заволодівав их майном", - зізнався Євгеній.

Євген - альфонс зі стажем. Каже, так живе вже давно. А щоб ефективніше працювалося, взяв в оренду дві машини бізнес-класу - Порш Каєн і Тойоту Камрі.

"За рахунок цих автівок, загального враження від нього, від його зовнішності, а також від добрих ораторських здібностей жінки, як правило, йому не відмовляли", - повідомила старший інспектор відділу зв'зків з громадськістю ГУ МВС в Києві Ольга Білик.

Одна з ошуканих дівчат не відмовляла йому 7 років. Він то з'являвся, то знову зникав. І весь цей час йому потрібно було лише одне - гроші.

Таких невідмовних виявилося 17. І в усіх із ним були серйозні стосунки. Ланцюжок обману обірвав власник автосалону, в якому альфонс винаймав автівку, повідомивши міліції, що той заборгував значну суму грошей. А одну з машин взагалі здав під заставу в банк.

Тепер правоохоонці підраховують загальну суму шахрайства і підозрююють, що 17 - це не остаточне число ошуканих. Тому уважно подивіться відео, можливо, ви теж зустрчалися з Євгеном.

Читайте також:

У Харкові пастор видурював в парафіян кредити і квартири

Аферисти з київського банку відбирають квартири у позичальників

Українців в інтернеті дурять на гроші табун "троянців" та зваблива "Катя"

ВідеоВ столиці cпіймали шахрая-альфонса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: