Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліщук: "професор Пі" нічого не тямить у нейрохірургії

Екс-міністр охорони здоров'я розповів, що Андрія Слюсарчука до операційної не підпускали, бо він нічого не розумів у нейрохірургії.

"Професор Пі" Андрій Слюсарчук працював лікарем без диплома. Це підтвердив колишній міністр охорони здоров'я Микола Поліщук.

Щойно псевдонейрохірург опинився за ґратами, знайшлися люди, які зняли "обітницю мовчання" з теми про "генія" і його "надздібності".

Колишній міністр охорони здоров'я Микола Поліщук дав скандальне інтерв'ю, заявивши - він знав, що Слючарчук бездипломник, а його наукові роботи плагіат.

"Його менi рекомендувала вiдома i дуже високопосадова особа. Слюсарчук надав копiї дипломiв, завiрених нотарiусами. Ми його "помили" i ввели в операцiйну. Хiрурги вийшли й сказали: вiн нiчого не тямить у нейрохiрургiї взагалi. До операцiйної його ми бiльше не пiдпускали", - розповів Поліщук.

Президент Віктор Ющенко обіцяв професорові відкрити Інститут мозку. Але була у нього тільки лабораторія. За чутками, в Інституті нейрохірургії в Києві. Та там про Слюсарчука нічого не чули і кажуть, що професор П ніколи не оперував у них.

В інституті Ромоданова є кафедра нейрохірургії. Тут підтверджують: професор колись тут працював. Але що конкретно робив, не знають.

Сам Андрій Слюсарчук презентував себе як геніального нейрохірурга. Казав, що провів безліч операцій. ТСН знайшла людину, якій він допоміг - депутат Закарпатської облради Степан Деркач. Слюсарчук двічі вилікував його маму. Але не як хірург, а як діагност і терапевт.

"Він прописав їй той курс, який вважав необхідним. І практично з лежачої ситуації моєї мами вона стала на ноги і повернулася до нормального життя", - розповів Деркач.

Як одній людині вдалося обдурити цілу країну? Чи справді його медичний фах – тільки фікція? На ці питання хоча б частково спробують відповісти правоохоронці.

Нагадаємо, 4 листопада Слюсарчук був затриманий у Києві співробітниками спецзагону "Беркут" за звинуваченням у шахрайстві і відразу після цього переправлений у його рідне місто Львів.

Читайте також:

У Львові "професора Пі" вже допитують правоохоронці

У Києві міліція заарештувала професора Пі - ЗМІ

Киянин обіграв найсильнішу у світі шахову програму

Відео"Професор Пі" Андрій Слюсарчук працював лікарем без диплома

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції