У Львові "професора Пі" вже допитують правоохоронці

Дата публікації
Перегляди
3453
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львові "професора Пі" вже допитують правоохоронці

Слюсарчука звинувачують у шахрайстві

Слюсарчук під конвоєм доставлений з Києва до Львова.

Професор кафедри "Інформаційні системи і мережі" Національного університету "Львівська політехніка" Андрій Слюсарчук, відомий як "професор Пі", що володіє феноменальними здібностями, під конвоєм доставлений з Києва до Львова.

Як повідомили в Управлінні по зв'язках з громадськістю МВС України, 14 листопада Слюсарчук був затриманий у Києві співробітниками спецзагону "Беркут" за звинуваченням у шахрайстві і відразу після цього переправлений у його рідне місто Львів.

Згідно з повідомленням, слідчим відділом Управління МВС у Львівській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.4 статті 358 Кримінального кодексу України (використання свідомо підроблених документів).

Як повідомили у Відділі по зв'язках з громадськістю УМВС у Львівській області, на даний момент із затриманим проводяться слідчі дії.

Як повідомлялося, кілька років тому у ЗМІ з'явилася серія публікацій про феноменальні здібності Слюсарчука, який відтворював по пам'яті великі обсяги інформації, зокрема, 30 мільйонів цифр у числі "пі" після коми, вигравав шахові партії у комп'ютера, цитував напам'ять текст з будь-якої сторінки "Кобзаря" і робив обчислення з астрономічного розміру числами. Слюсарчук також, назвавшись нейрохірургом, лікував хворих людей.

Слюсарчук став лауреатом Державної премії України, йому було присвоєне звання професора.

Екс-Президент України Віктор Ющенко у 2009 році підписав указ про створення Інституту мозку, керівником якого мав стати Слюсарчук.

На початку жовтня 2011 року Андрій Слюсарчук отримав грошову премію президента України Віктора Януковича у розмірі 150 тис. грн у номінації "наукові досягнення в галузі освіти" за цикл робіт "Комплекс освітніх інформаційних технологій подання, запам'ятовування та опрацювання надвеликих об'єктів інформації в процесі навчання".

Проте в результаті розслідування газети "Экспресс" з'ясувалося, що Слюсарчук - самозванець, у якого немає ні диплома медичного вузу, ні вищої освіти. Результатом діяльності псевдолікаря стало каліцтво десятків обдурених ним людей, а також - як мінімум три смертельні випадки.

Читайте також:

У Києві міліція заарештувала професора Пі - ЗМІ

Киянин обіграв найсильнішу у світі шахову програму

Українець встановив світовий рекорд з запам'ятовування числа Пі

Слюсарчук під конвоєм доставлений з Києва до Львова

Слюсарчук під конвоєм доставлений з Києва до Львова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3453
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація