У Києві міліція заарештувала професора Пі - ЗМІ

Проти Андрія Слюсарчука нібито порушено декілька кримінальних справ.

14 листопада у Києві правоохоронці затримали професора кафедри "Інформаційні системи та мережі" НУ "Львівська політехніка" Андрія Слюсарчука, відомого своєю здатністю запам'ятовувати великі обсяги інформації.

Як пише Експрес, Слюсарчук був затриманий у Києвi. Під час затримання, Андрiй Слюсарчук нібито сказав: "Я вас чекав давно".

За інформацією видання, проти Андрія Слюсарчука порушено декілька кримінальних справ: одна – за підробку документів, інша – за статтею "шахрайство".

Видання також повідомляє, що професор Андрій Слюсарчук навчався в ПТУ, а не в медінститутах Росії та України, займався медичною практикою без професійної освіти.

Вінницький медінститут відповів на редакційний запит, що в них ніколи не було студента Андрія Слюсарчука. Правоохоронці також перевіряють, чи Московський медуніверситет видавав диплом Слюсарчуку, коли він ще був неповнолітнім.

Також газета звертає увагу на те, що раніше Слюсарчук був на підписці про невиїзд через кримінальні справи. Першу карну справу проти чоловіка було порушено у 1996 році. Тоді слідчі Львівщини інкримінували йому шахрайство, але ця справа, як й інші подібні, до суду так і не дійшла.

Нагадаємо, на початку жовтня 2011 року Андрій Слюсарчук отримав грошову премію Президента України Віктора Януковича у розмірі 150 тис. грн у номінації "наукові досягнення в галузі освіти" за цикл робіт "Комплекс освітніх інформаційних технологій подання, запам'ятовування та опрацювання надвеликих об'єктів інформації в процесі навчання".

Читайте також:

Киянин обіграв найсильнішу у світі шахову програму

Українець встановив світовий рекорд з запам'ятовування числа Пі

Найнижча людина в світі живе в Непалі

ВідеоСкандальний арешт у столиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: