Ситуація з паводком на Буковині стабілізувалася

Рівень води у Пруті та Сіреті значно впав, МНСники завершили рятувальні роботи та приступили до відновлювальних.

На Буковині стабілізується ситуація з паводком. Станом на 7.00 ранку 12 липня в Чернівецькій області в постраждалих від стихії районах відкачано воду з усіх житлових будинків.

Рівень води в річці Прут становить 195 см, що на 235 см нижче рівня виходу води на заплаву, у річці Сірет – 351 см, нижче заплави на 249 см.

МНС повідомило про завершення рятувальної частини операції. Залучені сили приступають до відновлювальних робіт. Населення області постійно інформується про ситуацію, що склалася і заходи, що вживаються владою для нормалізації обстановки. В зоні надзвичайної ситуації в цілодобовому режимі працює оперативна група МНС.

Через високій рівень ґрунтових вод залишаються підтопленими 193 підвальні приміщення, 250 дворогосподарств, 239 криниць та 109 га сільськогосподарських угідь, залишаються без газопостачання 6 населених пунктів.

За інформацією Чернівецької обласної державної санітарно-епідеміологічної станції, в постраждалих районах було підтоплено 5 тис. 223 криниці, продезінфіковано 4 тис. 261 криницю, з них 1 тис. 594, що були підтоплені, решта - за заявками громадян.

Для забезпечення населення постраждалих населених пунктів області питною водою за заявками районних державних адміністрацій задіяно 20 одиниць техніки.

Підрозділи МВС продовжують здійснювати цілодобове патрулювання по охороні майна громадян та суспільної власності.

Усього до ліквідації наслідків стихії залучено 1 805 тисяч людей, 333 одиниці техніки.

Нагадаємо, що наслідки повені вважають наймасштабнішими саме на Буковині. Там тільки за ніч на 9 липня було відселено 887 осіб, у тому числі 184 дитини. Постраждали 294 населених пункти, в тому числі Чернівці. Стихія пошкодила понад 2 тисячі житлових будинків, більше ста з них зруйновано повністю.

Читайте також:

Повінь на Буковині та Прикарпатті: за ніч евакуювали більше тисячі людей

Прикарпаття затопило сильніше, ніж у 2008-ому: є жертви

Екологи звинуватили Румунію в повенях на півдні України

Сильна злива підтопила Дніпропетровськ, є жертви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: