Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Смертоносний кір потрапив до України з Румунії

Лікарі наголошують, що єдиною протидією інфекції є щеплення.

Українці масово вакцинуються від кору і вже наблизилися до бажаних медиками статистичних показників. Лише в столиці від початку року отримали щеплення майже 11 тисяч людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ми бачимо, як реагує суспільство. У 2016 році було, я казала, 45% вакцинованих – зараз 88%", - наголосила керівник МОЗ Уляна Супрун. У міністерстві наголошують, що спалах активності громадян у вакцинації не призвів до дефіциту препаратів – наразі доступні 515 тисяч доз вакцини, і вже проплачено мільйонну партію, котра з’явиться у квітні.

ВідеоУкраїнці масово вакцинуються від кору, аби хоча б якось контролювати недугу

Лише у столиці від початку року майже 11 тисяч людей отримали щеплення. І це єдиний спосіб уникнути страшних наслідків хвороби, кажуть у МОЗ. Кір - інфекція підступна і небезпечна саме своїми ускладненнями. Минулого року захворюваність виросла майже у 50 разів.

Українці масово вакцинуються від кору, аби хоча б якось контролювати недугу

Медики кажуть, що в Україну кір цього разу прийшов із Румунії, де приблизно така ж ситуація із вакцинацією. Ця інфекція підступна і небезпечна насамперед своїми ускладненнями, бо те, що починається, як звичайне ГРВІ, може перерости в ураження нервової системи, які відгукнуться через роки парезами, паралічами, судомами і смертю.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Що робити батькам, діти яких контактували з хворими на кір Інфорграфіка
Facebook/Уляна Супрун

Залиште свій коментар

Вибір редакції