Став відомий точний час засідання у справі Тимошенко

Став відомий точний час засідання у справі Тимошенко

Юлія Тимошенко / Фото: Прес-служба БЮТ

Раніше суддя Родіон Кірєєв оголосив перерву в засіданні "орієнтовно до 11 жовтня".

Засідання Печерського районного суду Києва у справі екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, призначене на 11 жовтня, почнеться о 9.00, повідомили у суді.

Планується, що на цьому засіданні суддя Родіон Кірєєв почне зачитувати вирок у газовій справі проти колишнього прем'єр-міністра України.

Нагадаємо, 30 вересня Кірєєв оголосив перерву в засіданні "орієнтовно до 11 жовтня", не уточнивши часу початку засідання. Тоді ж суддя ухвалив рішення, що на оголошення вироку до залу судових засідань будуть допущені лише журналісти. Іншим особам, зокрема народним депутатам, суддя не дозволив бути присутніми під час оголошення вироку, пославшись на те, що нардепи систематично порушують порядок у залі суду.

Ще раніше суддя дозволив пряму відеотрансляцію оголошення вироку.

Народні депутати заявили, що заборона на присутність у залі суду порушує їхні права, і вони мають намір спробувати все ж таки взяти участь у завтрашньому засіданні. Опозиція також закликала своїх прихильників прийти до будівлі суду.

У свою чергу в Головному управлінні МВС України у місті Києві сказали, що якщо народні депутати з опозиційних фракцій спробують порушити встановлену суддею Кірєєвим заборону на присутність у залі суду будь-яких осіб, окрім журналістів, "не виключено, виникнуть деякі ускладнення при охороні громадського порядку".

Нагадаємо, генеральна прокуратура України звинувачує Тимошенко у перевищенні службових повноважень під час укладання "газових контрактів" з РФ в 2009 році, чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 мільярда гривень.

Читайте також:

Експерти в один голос пророкують Тимошенко обвинувальний вирок

Бютівці штурмуватимуть Печерський суд, аби почути вирок Тимошенко

Януковича "абсолютно не хвилює" справа Тимошенко, бо він зайнятий Росією

Адвокат Тимошенко вважає, що оголошення вироку може бути відкладено

Повʼязані теми:

Наступна публікація