Бютівці штурмуватимуть Печерський суд, аби почути вирок Тимошенко

Депутати обіцяють, що будуть діяти в межах закону, але не дивлячись на заборону, до зали суду планують зайти.

Народні депутати планують зайти в залу Печерського районного суду Києва під час оголошення вироку колишньому прем'єр-міністру Юлії Тимошенко.

"Так, ми плануємо", - відповів перший заступник голови фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрій Кожем'якін на запитання журналістів, чи спробують парламентарії зайти в залу суду відповідно до закону про статус народного депутата.

За його словами, "ми будемо відпрацьовувати всі можливі дії, які будуть виключно в межах закону".

Кожем'якін наголосив, що всю відповідальність за події, які відбудуться 11 жовтня в Печерському суді Києва, нестиме Верховна Рада та її голова Володимир Литвин, якщо не будуть вжиті заходи для виконання законодавства України щодо допуску, зокрема, народних депутатів до судової зали.

За словами депутата, недопуск до судової зали громадян і народних депутатів - "це відверте цинічне і показове ігнорування конституційних прав".

"Фракція "БЮТ-Батьківщина" не допустить згортання демократії в Україні, встановлення диктатури і вседозволеності для вузького кола обраних", - наголосив Кожем'якін.

Нагадаємо, суддя Печерського райсуду Родіон Кірєєв 30 вересня ухвалив рішення про те, що під час оголошення вироку у справі Тимошенко в залі суду зможуть бути присутні лише журналісти.

Своє рішення він пояснив тим, що під час всього судового процесу присутні у залі суду особи неодноразово порушували порядок проведення засідань та неналежним чином поводились. Водночас суддя дозволив фото- і відеофіксацію цього засідання 11 жовтня.

5 жовтня Рада включила до порядку денного внесений Януковичем законопроект № 9221, що передбачає декриміналізацію економічних злочинів, але не передбачає декриміналізацію ст. 365 Кримінального кодексу, за якою судять Тимошенко.

При цьому Рада відхилила усі опозиційні законопроекти, якими пропонувалося декриміналізувати статті Кримінального кодексу, за якими судять Тимошенко і Луценка.

Читайте також:

Єфремов проти зміни закону на догоду однієї Тимошенко

Тимошенко знову не змогли вивести з-під кримінальної відповідальності

У БЮТ впевнені, що Янукович пообіцяв Заходу звільнити Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: