Тимошенко на зоні ображати не будуть

Тимошенко на зоні ображати не будуть

У колонії Тимошенко не образять / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Якщо екс-прем'єру таки доведеться відправитись до колонії, її там не ображатимуть – вона багато зробила для Лук'янівського СІЗО і мала зв'язки з авторитетним "законником".

Під час винесення вироку суддя Родіон Кірєєв заявив, що відбувати покарання Юлія Тимошенко буде в одній з колоній Київської області. Проте джерело в Держпенітенціарній службі в розмові з "Сегодня" це рішуче спростувало.

По-перше, в Київській області взагалі немає жіночої колонії. По-друге, поки взагалі не можна говорити, де вона відбуватиме термін, бо вирок не вступив в законну силу і у випадку подачі апеляції буде припинений.

Але, припустимо, апеляція залишить нинішній вирок в силі. Тоді спеціальна комісія у СІЗО направить свої рекомендації з приводу її подальшого перебування в неволі в іншу комісію, створену в центральному апараті Держпенітенціарної служби.

І вже ця комісія, що складається з керівників підрозділів служби, буде вирішувати, в яку з жіночих колоній відправити Юлію Володимирівну.

При ухваленні рішення буде враховуватися режим утримання, наповнюваність колонії і ряд інших чинників.

Всього в Україні є 10 жіночих колоній, і Юлія Тимошенко може поїхати в будь-яку, окрім Чернігівської (там відбувають термін рецидивісти, що потрапили на зону не в перший раз).

Свого часу газета вже задавалася питанням, де теоретично може сидіти Тимошенко. Тоді прийшли до висновку, що це може бути одна з колоній Дніпропетровської, Харківської, Черкаської або Одеській області з мінімальним рівнем безпеки.

"Смотряща" однієї із зон Лєна тоді заявила, що Юлю в неволі ніхто в образу не дасть, бо вона, мовляв, багато зробила для Лук'янівського СІЗО.

Крім того, Тимошенко нібито раніше тісно спілкувалася з одним із авторитетних "законників" в Україні і тому підтримка на зоні їй забезпечена.

Нагадаємо, 11 жовтня суддя Родіон Кірєєв поставив крапку. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. 7 років - це максимальний термін, який вимагала офіційна сторона обвинувачення для екс-прем'єра. Також Тимошенко має відшкодувати 1,5 млрд гривень "Нафтогазу України". Крім того, суддя призначив і дрібніші відшкодування.

Читайте також:

Євросоюз "глибоко розчарований" вироком Тимошенко

Для Литвина вирок Тимошенко став "неочікуваною очікуваністю"

Протестувальники спокійно відпустили автозак Тимошенко

Депутати-прихильники Тимошенко проривають кордон міліції біля будівлі суду

Суд визнав Тимошенко винною

Повʼязані теми:

Наступна публікація