Третина Керчі без води: від труби залишилися самі дірки

Третина мешканців Керчі залишилися без води через повністю зношений водогін. Кожної миті до латаної труби можуть потрапити смертельні бактерії.

У Керчі оголошено надзвичайну ситуацію - третина мешканців міста залишилися без води через повністю зношений водогін.

За 35 років експлуатації труба у жахливому аварійному стані. Від неї лишилися самі дірки: де проходить водопровід, чітко видно по очерету - три кілометри вздовж труби перетворилися на болото. Щодня працівники керченського водоканалу латають водогін, щоб хоча б увечері дати людям воду, але вже на ранок знаходять нові дірки.

Грошей на заміну водогону в місцевому бюджеті немає. Жителі міста і не здогадуються, що тамуючи спрагу вони ризикують життям, адже кожної миті до латаного водогону можуть потрапити смертельні бактерії.

Щоденний ремонт вимагає до 20 тисяч гривень. При цьому тонни води, що надходить у Керч за сотні кілометрів з Північно-Кримського каналу, та проходить дорогу процедуру очистки, зрештою просто течуть в землю. Вода з дірок підтоплює місцеву автодорогу і все ближче підбирається до залізниці, якою доправляють вантажі у керченські порти.

Місцева влада підрахувала, що на заміну трьох кілометрів водогону потрібно 9 мільйонів гривень. Кошторис надали в Кабмін ще торік, відповіді досі немає.

Читайте також:

На Закарпатті через борги залишили без води 7-тисячне місто

Будівництво моста між Кримом і Кубанню обійдеться в 1,5 млрд доларів

В Україні планують до 2015 року закрити всі ЖЕКи

В Україні поновлять пеню за несплату комунальних послуг

ВідеоКерчь без води

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: