У ЦВК не погодилися з недосконалістю списків виборців

Голова ЦВК заявив, що недосконалості у списках виборців немає. Комісія постійно працює над вдосконаленням реєстру виборців, на основі якого складені списки.

Глава ЦВК Володимир Шаповал відкидає звинувачення у недосконалості списків виборців. Про це він заявив на брифінгу в неділю.

"Відкидаю легенди про те, що списки недосконалі, і що там є якісь фальшування", - зазначив глава ЦВК.

За словами Шаповала, комісія постійно працює над вдосконаленням реєстру виборців, на основі якого складені списки, і на даний момент "ці списки є близькими до досконалості".

"Попередні вибори і, я переконаний, ці вибори доведуть, що державний реєстр виборців є високо функціональним", - заявив він.

Глава ЦВК також зазначив, що на цих виборах комісія не відмовила жодному міжнародному спостерігачу, не зважаючи на те, що у деяких з них були проблеми з дотриманням українського законодавства під час подачі документів.

Водночас, за словами Шаповала, були поодинокі випадки відмови українським спостерігачам через проблеми з документами.

Він також додав, що, у порівнянні з минулими виборами, кількість міжнародних спостерігачів суттєво зменшилася, "бо зазвичай місцеві вибори не викликають великого ажіотажу, хоча, як на мене, місцеві вибори в Україні не менш значимі, ніж загально національні".

Глава ЦВК заявив, що станом на ранок неділі переважна більшість виборчих дільниць працюють у штатному режимі.

За словами Шаповала, до ЦВК надійшла інформація, що станом на 8 ранку у Київській та Запорізькій областях на відкрилося по одній дільниці, однак до 9 ранку питання було вирішене.

Читайте також:

Експерти знають, хто переможе на виборах у Харкові

Яценюк веде на вибори сина київського губернатора-"регіонала"

Партія регіонів не дозволила комуністам покласти квіти до пам'ятника Леніну

ВідеоУ ЦВК не погодилися з недосконалістю списків виборців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: