У Дніпрі 12-річна дівчина народила від бабусиного далекобійника

Дата публікації
Перегляди
3300
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Дніпрі 12-річна дівчина народила від бабусиного далекобійника

"Чоловік" бабусі ґвалтував дівчинку кілька днів. Ілюстрація / Фото: Архів

Чоловік так залякав дівчинку, що вона боялася і пискнути, тому ні мамі, ні бабусі нічого не розповіла.

У Дніпропетровську 12-річна Оля народила дитину від 42-річного співмешканця своєї бабусі, який ґвалтував її кілька днів.

"Я злякалася за здоров'я дочки, коли побачила у неї на ногах білі смуги, як розтяжки. Відвела до ендокринолога. Лікар глянула, але все було добре. Каже, до гінеколога сходіть", - розповідає мати дівчинки Ірина.

Лікар намацала щось тверде. Спочатку подумали, що то пухлина. Але УЗІ показало, що у неї дитина вже сформована була. Батьком дитини виявився 42-річний співмешканець її бабусі, далекобійник Микола.

"Три роки тому мама на базарі познайомилася із далекобійником Колею. Він на 17 років її молодший. Ми з чоловіком не дуже раді були, бо він замолодий для неї. Але мама казала, що Пугачова може собі таке дозволити, а вона чим гірша? Ми змирилися з тим Колею. Мама його на всі сімейні свята до нас приводила", - каже Ірина.

Оля зізналась, що Микола згвалтував її, коли батько поїхав у відрядження, а мати залишилася на роботі на чергуванні. Олю відвели до бабусі на кілька днів.

"Це тривало три дні поспіль. Він так залякав її, що вона боялася пискнути. Нам вона нічого не сказала, тільки з плачем просила не відводити її більше до бабусі. Коли все з'ясувалося, Микола нам заявив, що Оля сама до нього прийшла і попросила показати, що роблять дорослі дяді з тьотями по телевізору", — сказала Ірина.

Після допитів Миколу випустили на підписку про невиїзд. Дочку Ольги її батьки оформили як свою дитину, сусідам розказують, що Оля та маленька Олена - сестрички.

Читайте також:

На Миколаївщині підліток напідпитку жорстоко зґвалтував бабусю

Екс-гравець "Шахтаря" постав перед судом за звинуваченням у згвалтуванні

Гвалтівнику-вбивці втекти з лікарні допомогли міліціонери

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3300
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація