Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У киянина конфіскували яхту через несплату аліментів

У киянина конфіскували яхту через несплату аліментів

Міністр юстиції обіцяє, що боротьба за дитячі гроші триватиме.

Державні виконавці Святошинського районного відділу державної виконавчої служби міста Києва наклали арешт на яхту чоловіка, який заборгував синові понад 123 тисячі гривень аліментів. Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

Разом із накопиченими штрафами сума боргу неплатника сягнула 184 тисяч гривень. Аби забезпечити виплату коштів, посадовці описали майно боржника та наклали арешт. Під ці дії потрапила самохідна вітрильна яхта 2015 року побудови. "Найближчим часом яхту передадуть на реалізацію, а виручені з аукцiону кошти спрямують на лiквiдацiю боргів", - пообіцяли в Мін’юсті.

Міністр назвав цю подію знаковою та наголосив, що в такий спосіб відновлюється справедливість щодо українських дітей, про яких забувають їхні батьки. "Ми будемо продовжувати роботу зі стягнення боргів та наполягатимемо, щоб український парламент нового скликання підтримав пакет законів про посилення відповідальності за порушення прав дитини, аби кожна особа, яка забула про свою дитину, згадала про неї, погасила всі борги і в подальшому була відповідальною", - зауважив Петренко.

Відео Неплатникам аліментів загрожує заборона керувати автомобілем і виїжджати за кордон

Не платиш аліментів - позбудешся водійського посвідчення. Така заборона тепер очікує на тих, хто не платить аліментів. На додачу виконавчі служби забороняють виїжджати за кордон, користуватися зброєю та полювати. За минулий рік боржникам винесли 130 тисяч заборонних приписів. 

Неплатникам аліментів загрожує заборона керувати автомобілем і виїжджати за кордон

Залиште свій коментар

Вибір редакції