Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
З неплатників аліментів стягнуто майже 7 мільярдів гривень

З неплатників аліментів стягнуто майже 7 мільярдів гривень

Гроші отримали більше 900 тисяч дітей.

Від початку ініціативи #ЧужихДітейНеБуває Міністерство юстиції стягнуло на користь українських дітей 6,9 млрд грн боргів зі сплати аліментів, повідомила прес-служба Кабміну.

Від січня нинішнього року діти отримали 2,3 млрд грн заборгованих коштів. "Це на 700 мільйонів більше, ніж було стягнено за аналогічний період минулого року. Тоді виконавці Мін’юсту забезпечили повернення дітям 1,6 млрд грн заборгованості з аліментів",- повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

Гроші отримали понад 900 тис. дітей. Наразі майже 130 тис. українців мають заборгованість понад чотирьох місяців. Крім того, стосовно 43 тис. боржників складено постанови про притягнення до суспільно корисних робіт, а 14,8 тис. неплатників оголошено у розшук.

Нагадаємо, парламент посилив відповідальність за несплату аліментів. В країні нараховують 12 тис. осіб, які заборгували кошти зі сплати аліментів. Боржникам нараховують пеню 20%, якщо заборгували за рік, 30 % - за два роки несплати. Тим, хто не платив аліменти три роки, доведеться віддати на половину більше або піти на громадські роботи чи навіть за ґрати.

Відео Як захистити права дітей від власних батьків - розмова з Миколою Кулебою

За останній місяць в Україні сталися десятки випадків порушення прав дитини з боку саме батьків. Ми вирішили розібрати найбільш гучні історії та з’ясувати, як захистити дітей, які стали жертвами власних батьків. У нас в гостях Микола Кулеба - уповноважений президента України з прав дитини.

Як захистити права дітей від власних батьків - розмова з Миколою Кулебою

Залиште свій коментар

Вибір редакції