Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Каті потрібна операція, щоб більше не відчувати болю

Дівчина має витримати повторну операцію на хребті.

Коли Каті було 7 років, вона отримала травму хребта, перелом 11-го грудного хребця. Проте зараз стара травма далась в знаки, дівчина відчуває постійний біль в хребті, шиї, попереку, не може довго ні сидіти, ні стояти.

«Хребет продовжує викривлятися через відсутність одного хребця (який сплюснувся внаслідок перенесеної травми). Рік тому Каті зробили операцію на хребті, встановили металоконструкцію із 8 гвинтів. Але, на жаль, вона не допомагає, вона розхиталася і ламається. Ці гвинти розхиталися і можуть зламатися будь-якої миті.  Зараз лікарі пропонують замінити стару конструкцію на нову і подовжити її ще на 8 гвинтів, щоб вирівняти хребет, а також замінити тіло ушкодженого хребця на штучний кейдж», - розповідає мама дівчини.

Якщо зробити цю потрібну операцію, Катя зможе жити нормальним повноцінним життям. Але після першої операції назбирати для наступної 160 тисяч гривень для родини дівчини - непосильне завдання.

«Дивлячись на Катю, ніхто не може повірити, що така гарна дівчина, постійно усміхнена, відчуває такий нестерпний біль, з яким живе щодня», - каже мама дівчини і просить про допомогу. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4149 4393 1206 5984 Король Катерина Анатоліївна

Ощадбанк 5167802011197487 Король Катерина Анатоліївна  

Залиште свій коментар

Вибір редакції