У Києві міліціонер помер від сказу

У Києві міліціонер помер від сказу

Вперше за 20 років у Києві людина померла від сказу

За неофіційними даними, у столиці помер від сказу 27-річний чоловік, якого вкусило цуценя пітбуля. Подібний випадок став першим за кілька десятків років.

В одній з лікарень Києва від сказу помер 27-річний міліціонер, якого вкусило цуценя пітбуля, пише "Комсомольська правда в Україні" з посиланням на власні джерела. Офіційно у міському відділі охорони здоров'я інформацію поки не підтвердили.

За даними газети, чоловіка у важкому стані привезли до міської клінічної лікарні №8. Медики виявили у молодої людини симптоми, які нагадували сказ: сильне збудження, галюцинації, страх води, світла і слинотеча.

Попри всі зусилля лікарів, через два тижні чоловік помер. За словами медиків, він занадто пізно звернувся по допомогу.

Як розповіли КП джерела в лікарні, юнак розповів, що йому подарували цуценя, яке вдома вкусило його, а через 10 днів померло. Труп тварини, за словами міліціонера, досліджували ветеринари - вірусу вони не знайшли. Журналісти припускають, що, швидше за все, у ветеринарній клініці припустилися фатальної помилки.

За даними того ж джерела, СЕС вже провела свою експертизу – чоловік дійсно помер від сказу.

"Я не готовий точно пригадати, як давно був останній летальний результат від сказу в Києві. Але мінімум вже років двадцять", - прокоментував випадок голова Федерації сприяння охорони здоров'я України Володимир Загородній.

"Думаю, що в цьому випадку пацієнт пізно звернувся до лікарів. Тому, якщо тварина вас вкусила, домашня або безпритульна, потрібно негайно звертатися до лікарні!", - наголосив він.

Читайте також:

Скажена корова покусала двох селян

За минулий рік у Києві собаки покусали 4,5 тисячі людей

Домашній тхір відгриз немовляті 7 пальців

Україна в групі ризику за спалахом лихоманки Західного Нілу

Повʼязані теми:

Наступна публікація