Рятувальники випадково знайшли "робінзона"

Рятувальники випадково знайшли "робінзона"

Рятувальники виявили з вертольота і зняли з незаселеного острова молодого чоловіка

"Біломорський "робінзон" вирив на острові нору, в якій ховався від вітру, живився викинутою на берег морською травою і пив дощову воду.

Архангельські рятувальники в ході операції у Білому морі по пошуку зниклих на катері служителів Соловецького монастиря виявили з вертольота і зняли з незаселеного острова молодого чоловіка, передає ІТАР-ТАРС з посиланням на керівника прес-центру Головного управління МНС РФ по Архангельській області Ігоря Григорьєва.

Врятованим виявився 25-річний збирач водоростей з Соловків. Він розповів, що відправився один на заготівлю водоростей. 1 жовтня в шторм карбас затонув, а йому вдалося виплисти на найближчий берег, яким виявився острів розмірами всього 50 на 100 метрів.

"Біломорський "робинзон" вирив на острові нору, в якій ховався від вітру, живився викинутою на берег морською травою і пив дощову воду.

Останні три дні він вже не покидав свого притулку і втратив віру в порятунок. Тільки шум вертольота, що наближається, змусив його зібрати останні сили і вибратися назовні", - розповів Григорьєв.

Вертоліт доставив врятованого в Архангельськ, де його оглянули лікарі "швидкої допомоги" і госпіталізували. "Медики оцінюють його стан, як середній тяжкості. Чоловік сильно виснажений і має ознаки переохолодження. Викликає подив, що ніякої заяви про зникнення людини не надходило, і його ніхто не шукав", - відмітив представник рятувальної служби.

Читайте також:

В Україні знайшли поселення амішів: жодної техніки і 15 дітей у кожній родині

Собака повторив долю Робінзона Крузо

На Волині живе український Робінзон (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація