Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві вшанували 95-й день народження геніального Параджанова

У Києві вшанували 95-й день народження геніального Параджанова

Митці кажуть, що обставини завадили повністю розкритися неймовірному талантові.

У середу минуло 95 років із дня народження геніального кінорежисера Сергія Параджанова. Міжнародне визнання він отримав за екранізацію повісті Михайла Коцюбинського "Тіні забутих предків", ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цей фільм здобув 39 міжнародних нагород. Біля пам'ятника Параджанову на кіностудії імені Довженка, де творив режисер, працівники поклали квіти.

Відео 95 років тому народився легендарний режисер Сергій Параджанов

Сьогодні виповнилося 95 років із дня народження геніального кінорежисера Сергія Параджанова. Міжнародне визнання він отримав за екранізацію повісті Михайла Коцюбинського "Тіні забутих предків". Фільм здобув 39 міжнародних нагород.

95 років тому народився легендарний режисер Сергій Параджанов

Внутрішня свобода митця та фантастична творчість захоплювали людей, які були знайомі з Параджановим. Він фонтанував ідеями, але втілити в життя вдалося не все. За стрічки, які не вписувалися в стандарти радянської влади, Сергія Параджанова тричі заарештовували.

"Це людина-ракета, в нього стільки було палива, що вистачило б на сотню таких ракет. І дуже шкода, що він багато в чому не реалізований. Після таких успіхів "Тіней забутих предків", так давайте людині роботу – ні, він подає один проект, другий, третій, і все це закінчується нічим", - нарікає кінокритик Сергій Тримбач.

Залиште свій коментар

Вибір редакції