У Красноармійську скасували місцеві вибори

Дата публікації
Перегляди
3100
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Нову дату виборів призначить ЦВК.

Місцеві вибори у Красноармійську Донецької області зірвані.

Про це повідомляє кореспондент ТСН Наталя Нагорна.

Як виявилось, у першій версії бюлетеня було 11 помилок в назвах партій, іменах, прізвищах кандидатів і статі. Тому ТВК прийняла рішення передрукувати бюлетені в приватній друкарні  міста Краматорська. За це проголосувало 9 із 17 членів комісії.Проте окружний суд Донецької області ухвалив рішення про протиправність дій більшості членів Красноармійської ТВК. Як відомо, постановою ЦВК друк бюлетенів у приватних друкарнях заборонено. На основі цього суд вирішив скасувати вибори у Красноармійську.

Нові бюлетені були привезені до територіальної виборчої комісії о 5:30. ТВК скликала засідання, на якому прийняла бюлетені і опечатала їх. Наразі документи знаходяться у сусідній кімнаті, розповіла заступник голови ТВК Світлана Градець.

Наступне зібрання ТВК планується сьогодні о 20.00, де комісія ухвалить рішення про звернення до ЦВК про призначення нової дати виборів у Красноармійську.

Голови дільниць у цей час якраз отримують відповідну постанову. Більшість виборців знають про скасування виборів, але є й такі, які приходять до дільниці, аби віддати свій голос

Нагадаємо, що вибори до місцевих органів влади також фактично не відбулись у Маріуполі.

Наступна публікація