У Кременчуці зекам передали шматок сала, начинений мобільними

Дата публікації
Перегляди
2185
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Кременчуці зекам передали шматок сала, начинений мобільними

У колонію надійшла посилка з захованими у салі мобільними телефонами / Фото: УНН

Крім цього у переданих двохлітрових пакетах із соком натурального соку в пакеті було лише 670 г, решта –спирт.

В Кременчуці у виправну колонію надійшла посилка, де в салі були заховані мобільні телефони. Про це повідомили у відділі охорони, режиму, нагляду та безпеки управління ДПтСУ в Полтавській області.

Як повідомляється, 6 квітня під час догляду посилки, що надійшла до колонії на ім'я одного із засуджених відділення соціально-психологічної служби №11, було виявлено та вилучено шість мобільних телефонів і зарядних пристроїв до них, які були ретельно сховані у шматках свіжого сала.

Крім цього, у посилці, у пакетах з кашею швидкого приготування, було виявлено та вилучено 26 пачок сухих гранульованих дріжджів загальною вагою 2 кг 600 грам і десять пачок пресованих дріжджів загальною вагою 1 кг.

Також у переданих двохлітрових пакетах із соком самого натурального соку в пакеті було лише 670 г, решта – рідина з характерним запахом спирту, що була залита в гумовий виріб й поміщена в пакет. Загальний об'єм вилученої спиртовмісної рідини становив 4 літри.

Нагадаємо, нещодавно у Харківському СІЗО в моркві, яка перебувала в передачі і призначалася для одного з ув'язнених, правоохоронці виявили та вилучили 2 шприца з голками та наркотиками.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2185
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація