У Криму визнали провал курортного сезону

У Криму визнали провал курортного сезону

Пляжі Криму

До кінця вересня на півострові відпочило на 0,5% менше людей, ніж торік.

Виступаючи на засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування АРК і м. Севастополя з питання про основні напрямки бюджету автономії на 2012 рік, голова Верховної Ради Криму Володимир Константинов визнав, що курортний сезон цього року провалений.

"Не радують нас підсумки курортного сезону. На жаль, ми не отримали очікуваного результату", - зізнався Константинов.

Нагадаємо, на засіданні Президії ВР АРК було прийнято рішення на черговому пленарному засіданні заслухати міністра курортів і туризму АРК Георгія Псарьова. Заслухати його звіт запропонував голова парламентської комісії з санаторно-курортного комплексу і туризму Рустам Теміргалієв.

"Пропонується першим питанням заслухати питання про попередні підсумки курортного сезону 2011 року, - сказав Теміргалієв. - Необхідність заслухати дане питання викликано цілою низкою тенденцій, які необхідно сьогодні зрозуміти і проаналізувати".

За його словами, в Криму до кінця вересня відпочило 5,3 млн. чол, що на 0,5% менше, ніж торік. При цьому він зазначив, що цього року скоротилася кількість організованих відпочиваючих, що говорить про активізацію тіньового турбізнесу.

Нагадаємо,влітку в Криму бракувало залізничних квитків. Найскладніше було виїхати в Луганськ та Львів - квитки на цих напрямах були розкуплені на місяць вперед, в Київ та Полтаву - на два тижні. Спекулянти просили за квитки у 2-3-чі більше.

Читайте також:

На кримських курортах лікуватимуть старість

Курортники в Криму штурмують вокзали через спекулянтів

Рейтинг ТОП-20 найкращих пляжів Криму

Готелі Криму заброньовані на 75%

Повʼязані теми:

Наступна публікація