На кримських курортах лікуватимуть старість

Кримські здравниці налаштовані залучати відвідувачів в міжсезоння: вони збираються лікувати старість та патології вагітності.

Фахівці хочуть розширити рамки курортного сезону в Криму за рахунок надання рідкісних медичних послуг у місцевих здравницях. Зокрема, вони збираються лікувати старість.

"Треба лікувати від старості, бо пенсійний вік становить 65-67 років у всій Європі і він зростає. Люди зацікавлені в тому, щоб продовжити свою працездатність. На це теж буде попит", - розповів голова Ради Таврійського інституту регіонального розвитку Андрій Клименко.

"Це те, з чим можуть працювати наші курортологи, кліматологи. Цей ринок треба займати поки його не зайняли румуни та турки", - сказав він.

Клименко також зазначив, що кримські здравниці в міжсезоння можуть ефективно займатися лікуванням жінок з патологією вагітності.

"У нас зростає відсоток жінок, яким роблять кесарів розтин. Цей відсоток вище, ніж у Європі. У нас є санаторії в Євпаторії, які нашими кримськими методиками скорочують цей показник в 5 разів. Це величезний ринок, який не залежить від пори року. І якщо ми будемо цю послугу і медичну технологію просувати, то це допоможе заповнити наші здравниці", - підкреслив він.

Читайте також:

Вчені знайшли спосіб перемогти старість

Влада Криму обурена "обезбашеними" російськими туристами

Українці можуть не розраховувати на щасливу старість

Рейтинг ТОП-20 найкращих пляжів Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: