Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові відбувся бал захисників України

Свято вдалося на славу.

Сімнадцять пар військовослужбовців Збройних Сил України танцювали, щоб так привітати побратимів зі святом Захисника Вітчизни. Чоловіки вправно тягнули носочки, тримали рівно спини і легко кружляли, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зустрічав пари на паркеті оркестр академії сухопутних військ. Дехто на бал приїхав просто з передової. Курсанти і військовослужбовці зізнаються, що танцювати це не так просто, як здається. Але партнери, які мають досвід у танцях, дуже допомогли. "Напевне, воювати легше, я так думаю. Бо це взагалі мій перший досвід в танцях. Навіть дружина не хоче зі мною на весілля ходити, бо каже, ти танцювати не вмієш", - розповів військовослужбовець 24 бригади Андрій Пец.

Цей бал захисників організовують вдруге. Торік його проводили у Києві, тепер у Львові, в академії сухопутних військ. Ведучою балу є кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська, вона спеціально приїхала з Німеччини, бо пропустити бал просто не могла. "Я не могла підвести ні колектив, ні хлопців. Дуже хочеться, щоб традиція відродження офіцерського вальсу пішла по всім містам України", - пояснила вона. "Народ і армія єдині. Це єдине, що ми можемо зробити, ми б зробили набагато більше. Подарували бал, щоб вони розуміли, що їх люблять, шанують, піклуються і про них не забувають", - каже організатор заходу Вікторія Воронович.

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

ВідеоБал захисників у Львові: 17 пар військовослужбовців станцювали, щоб привітати побратимів

17 пар військовослужбовців Збройних Сил України танцюють, щоб так привітати побратимів зі святом Захисника Вітчизни. За танцями мужніх воїнів та розкішних леді спостерігала ТСН. 

Бал захисників у Львові: 17 пар військовослужбовців станцювали, щоб привітати побратимів

Залиште свій коментар

Вибір редакції