Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укроп" провів президентські праймеріз у Львові

Місцеві партійці обрали кандидата, якого хочуть бачити серед учасників виборів.

Заборона так званого "руського миру", економіка, соціальна політика, а також децентралізація та екологія – всі ці теми обговорювали у Львові на черговому етапі праймеріз партії "Укроп". Українське об'єднання патріотів обирає кандидата, який боротиметься за президентське крісло, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сотні людей у залі, на сцені троє кандидатів. Ведучий пильнує, щоби кожен претендент мав однаковий час для виступу, бо саме рівність і демократичність – головні засади попередніх виборів, де партія обирає одного кандидата, який візьме участь у президентських перегонах. "Це називається політичною культурою, його боїться і фактично не може собі дозволити жодна інша політична партія в Україні", - вважає народний депутат від "Укропу" Тарас Батенко.

ВідеоЧерговий етап праймеріз партії "УКРОП" відбувся у Львові

Заборона так званого "руського миру", економіка, соціальна політика, а також децентралізація та екологія - усі ці теми обговорювали у Львові. Там відбувся черговий етап праймеріз партії "УКРОП". Українське об'єднання патріотів обирає кандидата, який боротиметься за президентське крісло. 

Черговий етап праймеріз партії "УКРОП" відбувся у Львові

Три претенденти від партії презентують свої програми, кожен має довести свою спроможність керувати країною. "Ми маємо йти в політику, щоб завойовувати вашу довіру, ваші серця", - каже Ірина Головатенко. "Коли правила почнуть працювати, в країну прийде інвестор", - стверджує Оксана Тунік-Фриз. "До тих пір, поки не прийде незалежний від світової спільноти президент, нічого не буде. Незалежний – це означає, що в нього на офшорах нема вкрадених грошей, за які його можна шантажувати", - каже Олександр Шевченко.

Претенденти зосередилися на економіці, соціальній політиці, міжнародній ситуації, а також децентралізації та екології. Не уникли й ідеологічних питань – приміром, заборони так званого "руського миру". Саме цей законопроект народний депутат Олександр Шевченко презентував днями в парламенті. "Ми уже, друзі, змучилися від тих людей, які торгують з Росією, які мають там бізнес і забезпечують сьогоднішнього кума Медвечука та інших йому подібних", - каже політик.

Відомий письменник Василь Шкляр пишається, що саме укропівці вносять на розгляд Верховної Ради цей законопроект. "Руський мір – ми побачили справжнє його антилюдське обличчя, тому абсолютно справедливо він прирівнюється до нацизму, до комуністичної ідеології", - переконаний він. Після майже тригодинного спілкування львівські партійці обирають свого претендента: більшість за Олександра Шевченка. Наступні після Львову праймеріз відбудуться в Івано-Франківську та Ужгороді.

Кореспондент ТСН Олександр Привалов

Залиште свій коментар

Вибір редакції