Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Працівники "1+1" організували толоку для допомоги ветерану АТО

Чоловік, який втратив ногу на війні, намагається облаштувати собі житло під Києвом.

Допомогти оздобити дім і прибрати сад для ветерана війни на Донбасі – таку пропозицію висунули телеведучі і продюсери "1+1" для всіх охочих. Підтримати вирішили родину Віктора Кардаша, який втратив ногу під час Антитерористичної операції, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На гроші, що держава компенсувала за поранення, боєць купив будинок неподалік Києва. Але присадибна ділянка там захаращена, дім потребує ремонту, а самому Віктору не впоратись, тому журналісти закликали людей на толоку. Там не всі знали один одного, але на темп виконання робіт це не впливало. "Я взагалі думав, людей п’ять прийде, а стільки прийшло – одна машина, друга приїхала, третя… Виявляється, у нас люди дійсно можуть допомагати", - каже Віктор Кардаш.

ВідеоУ будинку АТОвця, який втратив ногу на війні, небайдужі влаштували толоку

Допомогти оздобити дім і прибрати сад для ветерана війни на Донбасі - таку пропозицію висунули телеведучі і продюсери "1+1" для всіх охочих. Йдеться про родину Віктора Кардаша, який втратив ногу під час АТО. На гроші, що держава компенсувала за поранення, боєць купив будинок неподалік Києва. Але присадибна ділянка захаращена, дім потребує ремонту. 

У будинку АТОвця, який втратив ногу на війні, небайдужі влаштували толоку

Ветеран АТО втратив ногу у 2015 році на Донеччині, але поранення, жартує, було останньою поганою подією в житті. Адже в шпиталі він зустрів Ольгу, вони закохалися, побралися і цього року в них з’явився Матвійко. Віктор із Миколаєва, Ольга з окупованої Луганщини. Одружившись, пара вирішила залишитися жити в столиці. За кошти, які держава виплатила як компенсацію за поранення, купили дім – недобудований. Одразу розуміли, на ремонт та оздоблення мають витратити багато сил і грошей, але креативний продюсер "1+1" Анатолій Єрема разом із ведучою ТСН Соломією Вітвіцькою вирішили цей процес пришвидшити. Написали пости в Facebook із закликом допомогти родині матеріально та зорганізували толоку.

"Цим людям ми зобов'язані допомогти, тому що ми їм зобов'язані тим миром, в якому ми живемо, бодай тут – у столиці, в центрі України. Швидко це не буде, швидко це не зробиться, бо роботи багато, але й добрих людей теж багато", - переконаний креативний продюсер "1+1" Анатолій Єрема.

Допомогти другу приїхав Сашко Швецов – теж ветеран, що втратив ногу під час обстрілів на Донбасі. Прибрати сміття, спиляти дерева – із цим волонтери впоралися швидко. "Віктор каже, що не зміг би все це зробити сам, тож це велика допомога. Взагалі, шукаємо небайдужих людей, хто може відгукнутися і розбираються в будівництві", - розповіла ведуча ТСН Соломія Вітвіцька. Будівництво – це наступний етап допомоги для родини Кардашів. І найдорожчий, каже Анатолій Єрема. Щоб зекономити, він уже долучив свого сина – Андрій дизайнер, проект будинку для родини зробить безкоштовно.  

Ольга подумки вже розставляє меблі в новому домі. Свою стару оселю вона змушена була полишити – в окупованому Донбасі, каже, жити б не змогла. Нині Ольга й Віктор житло винаймають, але молода мама вірить, що невдовзі завдяки добрим людям вони зможуть відремонтувати свою нову домівку. "У мене вже купа ідей, аби тільки зробити", - каже вона.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

Залиште свій коментар

Вибір редакції