Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі відгримів закритий концерт Винника для вчителів

Педагоги отримали запрошення від обласної адміністрації.

Учителям Одещини на професійне свято подарували безкоштовні квитки на концерт Олега Винника. Гучне дійство відбулося на стадіоні “Чорноморець”, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Центр міста зупинився у заторах — шкільні та рейсові автобуси везуть з усієї області на стадіон вчителів. Водії вперше виконують такий незвичний рейс, проїжджаючи подекуди понад 300 кілометрів. 35 тисяч педагогів заполоняють увесь парк Шевченко, в руках у кожної – білий конверт з іменним запрошенням. "Прекрасно! Чудово, це було дуже приємно! Для нас це великий, великий подарунок!", - кажуть педагоги.

ВідеоУчителям Одещини на професійне свято подарували безкоштовні квитки на концерт Винника

Гучний концерт відбувся на стадіоні "Чорноморець". Фанатів Винника там було більше, ніж уболівальників на футбольному матчі, коли грав Manchester United. Центр Одеси зупинився у заторах, бо шкільні та рейсові автобуси везли з усієї області на стадіон вчителів.

Учителям Одещини на професійне свято подарували безкоштовні квитки на концерт Винника

Подарунок вчителям Одещини до професійного свята зробив очільник обладміністрації. Концерт закритий, вхід тільки по запрошеннях. Щоправда, деякі вирішили проміняти свої безкоштовні квитки на гроші – запрошення продавали в інтернеті. Ціна на них від 200 до 1000 гривень.

Після години розігріву на сцену вийшов Винник - стримати "молодих вовчиць" уже неможливо. З трибун вони біжать на футбольне поле, аби бути ближче до зірки. Вчителі танцюють і шкодують лише про одне: "Що не купила букет квітів! Хотілося бути ближче до кумира, до найкрасивішого чоловіка України!".

Півтори години виступу кумира, і 30-тисячна "зграя" прихильниць неохоче йде зі стадіону. Вони повертаються додому, наспівуючи мелодії вперше почутих наживо пісень.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції