У СБУ назвали необдуманим виклик на допит відомих вчених

Дата публікації
Перегляди
1620
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У СБУ назвали необдуманим виклик на допит відомих вчених

Марина Остапенко пожурила слідчого, який запросив всю Вчену раду інституту соціології на допит / Фото: ТСН

У прес-службі СБУ визнали, що не варто було запрошувати всю Вчену раду Інституту соціології на допити через "банальну" справу.

Викликати членів Вченої ради Інституту соціології НАН України на допит до СБУ – це, напевне, була помилка молодого слідчого, заявила прес-секретар голови СБУ Марина Остапенко.

"Можливо дійсно, саме у цьому випадку слідчий, це була молода особа, він, можливо, мав подумати перед тим, як викликати всіх членів Вченої ради. Можливо, він мав би спочатку зробити інші процесуальні дії – прийти до них, перепитати на місці, а не викликати одразу всіх у Службу. Тут я абсолютно згодна з президентом: людина, слідчий виявився не дуже, не буду казати непрофесійним, але він не врахував певних моментів", – заявила прес-секретар.

За її словами, справа. за якою вчених викликають на допит, є банальною і стосується розкрадання державних коштів.

"Цю банальну кримінальну справу, яких наші слідчі розслідують десятками в місяць, намагаються зробити політичною. Я думаю, що це просто емоційно наші соціологи відреагували, накрутивши суспільство. Тому що це, ще раз наголошую, звичайна кримінальна справа, що стосується розтрати бюджетних коштів. Служба безпеки, у цьому випадку, діє винятково у межах законодавства, але я погоджуюсь з тим, що можна було дійсно трошки подумати, і якимось іншим чином запросити цих людей, або самим прийти до них і опитати на місці", – зауважила Остапенко.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1620
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація