У школах скасуть оцінки по фізкультурі

Дата публікації
Перегляди
3612
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У школах скасуть оцінки по фізкультурі

У вересні нормативи на фізкультурі не здають

У Кабміні зазначили, що з наступного навчального року програму почнуть впроваджувати у життя.

Міністерство освіти і науки планує скасувати оцінювання навчальних досягнень з фізичної культури у загальноосвітніх школах.

Це буде передбачено новими навчальними програмами, які поетапно запроваджуватимуться з 1 вересня 2012 року, повідомили у прес-службі міністерства.

В міносвіти нагадали, що постановою Кабміну від 20 квітня 2011 року затверджено Державний стандарт початкової загальної освіти, відповідно до якого розроблено навчальні програми для 1-4 класів, у тому числі з фізичної культури.

Наразі розроблено Державний стандарт базової та повної загальної середньої освіти, відповідно до якого планується розроблення нових навчальних програм для 5-11 класів, в тому числі з фізичної культури.

Також у відомстві зауважують, що у період з 1 вересня до 1 жовтня кожного навчального року з метою адаптації учнів до навантажень на уроках фізичної культури прийом навчальних нормативів не здійснюється, а заняття мають рекреаційно-оздоровчий характер з помірними навантаженнями.

У Міносвіти вважають, що такі нововведення дозволяють фізичній культурі більше відповідати особистим запитам учнів, водночас підвищуючи питання мотивації до всієї фізкультурно-спортивної діяльності учнів, у тому числі у позаурочний час.

Читайте також:

Третина випускників бачать себе у політиці і бізнесі

У селі 11-класники не можуть сказати англійською, як їх звати

Донецький школяр переміг на олімпіаді з російської мови у Пітері

Азаров доручив ввести у школах "Сімейні цінності"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3612
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація