Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У васильківській школі може статися повторний обвал

З протилежного боку будівлі з'явилася велика тріщина.

У Василькові на місці обвали стіни і перекриттів у школі №6 досі тривають роботи. Рятувальники розчищають завали та вивозять сміття, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Працівники ДСНС запевняють, що цей процес буде тривалим. Саме тому роботи вирішили не зупиняти навіть уночі. Для цього до школи вже підвезли освітлення і встановили намети. Рятувальники працюватимуть до ранку. Лише після того, як буде розчищено територію, фахівці візьмуться за з'ясування причин того, що відбулося.

Фотогалерея З'явилися фото з місця обвалення будівлі школи у Василькові (9 фото)

Окрім цього, експерти вже зараз слідкують за тим, аби не сталося повторної руйнації споруди. "Будемо дивитися, щоби в якийсь момент далі не пішло руйнування всієї цієї будівлі. Зараз працюють люди, дивляться ґрунт навколо всієї школи", - пояснив заступник керівника ГУ ДСНС Київської області Сергій Майстренко. Найперше всі остерігаються величезної тріщини з іншого боку школи. Вона простягається від 1 до 3 поверху і розширюється під самим дахом. Батьки школярів говорять, що раніше цієї тріщини не було – вона з'явилася сьогодні.

Спеціальна комісія працюватиме у Василькові до 15 жовтня і встановлюватиме точні причини руйнування тамтешньої школи. Наразі навчальний процес у закладі призупинений - вимушені канікули триватимуть до наступного понеділка. Серед основних версій обвалу – підтоплення несучих конструкцій, старий фундамент і дощова каналізація поряд із ним. Минулого року в школі був частково проведений капітальний ремонт їдальні і службових приміщень, була проведена заміна всіх вікон. У приміщенні навчального закладу на момент обвалу перебувало близько 600 дітей, тож відсутність загиблих рятувальники і посадовці називають дивом.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Відео У Василькові досі тривають роботи рятувальників

Залиште свій коментар

Вибір редакції