Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українця Гриба судитимуть в Росії через скайп

За два місяці хлопця жодного разу не бачили родичі.

Ув’язненого в Росії 19-річного українця Павла Гриба не привозитимуть на судове засідання, що відбудеться завтра, 7 листопада, але він вийде у ефір через скайп, повідомив у програмі "Київ-Донбас" на "Громадському радіо" його батько Ігор Гриб.

"Це буде апеляційний суд, на жаль, він проходитиме в режимі відеоконференції відповідно до законодавства РФ. Як нам повідомив російський адвокат, в суд його не привезуть," - сказав батько.

Він також додав, що за два місяці російська сторона так і не надала родичам дозвіл відвідати хлопця. І їм геть нічого не відомо про його теперішній стан здоров`я.

"На жаль, нічого невідомо, бо лікарів туди не допустили. Почали давати ліки, які йому шкідливі, від яких він став гірше себе почувати. А представник слідчого ізолятору заявив, що розцінюватимуть відмову від цих ліків як порушення режиму. Розумієте, це справжнє знущання і нелюдське ставлення до наших громадян," - вважає чоловік.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня у Білорусі. Хлопець поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. Пізніше стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. У нього почалися проблеми зі здоров’ям, однак українських лікарів до нього не допустили. Тривалий час було невідомо, у чому саме підозрюють Павла, але згодом повідомили, що Гриб з дівчиною нібито обговорювали підрив школи.

ВідеоАдвокат Павла Гриба розповів, коли у Росії може розпочатися суд над українцем

Залиште свій коментар

Вибір редакції