Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ не знайшла несплачених податків у Хомутинніка

Прокуратура після перевірки декларацій нардепа закрила кримінальне провадження

Генеральна прокуратура закрила кримінальну справу щодо можливого ухилення від сплати податків народним депутатом від групи "Партія "Відродження" Віталієм Хомутинніком.

Про це заявив глава Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України Володимир Гуцуляк, пишуть "Українські новини".

"Це кримінальне провадження закрито. Ми проводили слідчі дії, і злочин не було встановлено. Нам надали усі необхідні документи, що підтверджують надходження коштів і погашення зобов'язань перед бюджетом. Декларація Віталія Хомутинніка дуже велика й об'ємна, ми в ній розбиралися і підстав для повідомлення про підозру не знайшли", - пояснив він.

За словами Гуцуляка, у рамках кримінального провадження Державна фіскальна служба провела комплексну перевірку декларацій нардепа з 1998 до 2016 року.

Зазначимо, згідно з декларацією за 2015 рік нардеп Хомутиннік виявився бенефіціаром 40 компаній і заробив 166 млн грн за рік.

Нагадаємо, у вересні голова депутатської групи "Партія "Відродження" Віталій Хомутиннік вирішив залишити посаду керівника групи. За його словами, таке рішення пов'язане із бажанням уникнути політичного тиску на групу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції