Українська медсестра Каддафі розповіла про чуйність "тата"

Оксана дуже близько до серця сприйняла загибель Каддафі, якого, як і інші наші медсестри, поважала і позаочі по-свійськи називала "татом".

Українська медсестра Оксана Балинська, яка працювала у покійного нині лівійського лідера Муаммара Каддафі, минулої весни на батьківщині народила сина Луку, але подумує знову повернутися до Лівії. Вона поділился спогадами про життя у Джамахерії та про свого патрона, пише "Сегодня".

Як вже повідомлялося, Оксана дуже близько до серця сприйняла загибель Каддафі, якого, як і інші наші медсестри, поважала і позаочі по-свійськи називала "татом".

"До цих пір не оправилася від шоку, Каддафі я знала особисто, вважала його розумною людиною, тонким психологом. Ніколи б не припустила, що його наздожене така страшна розв'язка, така ж смерть, як Бен Ладена. Чесно кажучи, думала, що він давно вже де-небудь у Сьєрра-Леоне чи іншій африканській країні. Незрозуміло, чи то він не встиг втекти, чи то вирішив йти до кінця, якою би трагічною не була доля", - зазначила жінка.

Ще більше Оксану вразило те, наскільки жорстоко обійшлися з колишнім лідером після загибелі: "Багато хто намагався принизити, образити його навіть мертвого... На мій погляд, це занадто".

За рік роботи у Лівії жінка змогла заробити на квартиру. Клініка, де Балинській довелося працювати, була в Тріполі поряд з будинком і шатрами самого Каддафі. Лікували всю його велику родину, включаючи і самого лідера Джамахірії. Раз на місяць брали аналізи крові, порівнювали результати з попередніми дослідженнями.

За словами медсестри, незважаючи на вік, "тато" нічим серйозним не хворів. Вона також відзначила чуйність полковника до підлеглих і всіх, хто його оточував.

"Він завжди питав, хвилювався, чи не голодні, чи не потребуємо чогось", - зазначила вона. З подарунків від Каддафі у неї залишився золотий годинник з сапфірами і його портретом.

Медсестра нічого не змогла розповісти з приводу чуток про розгульний спосіб життя, який нібито вів син лівійського лідера Сейф-аль-Іслам, оргії в його будинку за участю українських повій, про що днями повідала невістка Каддафі.

"Я ніколи про таке не чула. Але якщо б і знала, то нічого б не сказала", - повідомила Балинська.

На питання, чому, всупереч нестабільності в Лівії, звідти не поспішають їхати українські медики, Балинська відповіла: «За великим рахунком, їх війна серйозно не торкнулася.  Так, були втрати. Але на тлі інших жертв це не змусило українців терміново бігти звідти. Скажу більше: вони у відносній безпеці. Думаю, ніхто не поставить їм у провину те, що вони роблять - це лікарі, медсестри, і їхня праця завжди буде поза політикою».

Зі своєю подругою Галиною Колотницькою, яку Wikileaks називав коханкою лівійського лідера, Оксана давно не спілкувалася і не знає, де та зараз - в Норвегії, у влади якої шукала притулку, в Україні, Лівії або десь ще.

Наразі медесстра бажає повернутися до Лівії, проте вирішити це остаточно повинен її чоловік, сербський підприємець Дежан.

Читайте також:

Українська медсестра Каддафі перебуває у жалобі за ним

"Невістка" Каддафі розкрила таємниці його сім'ї: оргії з українками та "Капітал" Маркса

Українська медсестра Каддафі попросила притулку в Норвегії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: