Азаров пообіцяв вчителям чергову порцію покращення

Азаров пообіцяв вчителям чергову порцію покращення

Азаров пообіцяв вчителям чергову порцію покращення

Кабмін хоче за 5 років вирішити усі проблеми освітян.

Прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв, що протягом 5 років відремонтує усі школи, забезпечить усіх шкільними автобусами, побудує у селах дороги до навчальних закладів, а також збільшить зарплати педагогів і виділить їм житло.

"Цього року ми придбали більше 200 автобусів, у наступному придбаємо тисячу і практично вирішимо проблеми зі шкільними автобусами в сільській місцевості", - зазначив Азаров, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр-міністр підкреслив, що уряд також приділяти увагу будівництву якісних доріг у сільській місцевості.

Серед проблем, що потребують вирішення, Азаров назвав застаріле матеріально-технічне оснащення середніх шкіл, низькі зарплати педагогів, незабезпеченість молодих вчителів житлом. "Держава не може виділити достатньо коштів, щоб протягом одного року вирішити всі ці проблеми. Але якщо правильно спланувати, то протягом 3-5 років ми їх вирішимо", - зазначив він.

Прем'єр-міністр додав, що наступного року буде розпочато масштабну програму будівництва та реконструкції середніх навчальних закладів.

Крім того, уряд вивчить можливість придбання в депресивних регіонах доступного житла, що після проведення ремонтних робіт буде надаватися молодим фахівцям, які будуть направлятися сюди на роботу у школи.

Азаров також виступає за диференціацію в оплаті праці вчителів, виходячи з навантаження: залежно від кількості учнів і учбових годин.

Як повідомлялось, проект державного бюджету України на 2012 рік передбачає збільшення заробітної плати у бюджетній сфері, зокрема окладів освітян на 25%.

Читайте також:

Янукович: покращення рівня життя вчителів це обов’язок влади

Зарплати вчителів та лікарів підвищать на 25%

Азаров пообіцяв підвищити зарплати вчителям

Табачник вважає, що вчителі не заслуговують підвищення зарплат, бо мало працюють

Азаров пообіцяв вчителям чергову порцію покращення

Азаров пообіцяв вчителям чергову порцію покращення

Повʼязані теми:

Наступна публікація