Українські моряки привезли з Нігерії малярію

Після повернення з Нігерії члени екіпажу суховантажу "Отрада" захворіли на малярію і завезли її до України.

Територіальний центр екстреної медицини в Миколаївській області 22 лютого зафіксували рецидив тропічної малярії у двох членів екіпажу суховантажу "Отрада", який з 6 лютого перебував в Нігерії.

Як повідомляє ГУ МНС України в Миколаївській області, хворі - жителі Одеси і Одеської області - від госпіталізації відмовилася. В даний час вони знаходяться на судні під спостереженням лікарів.

За останній місяць це другий випадок захворювання на малярію в Миколаївській області. 2 лютого в Миколаєві було госпіталізовано чоловіка з рецидивом тропічної малярії. Напередодні ця людина перебувала у відрядженні у В'єтнамі.

Малярія - група трансмісивних інфекційних захворювань, що передаються людині при укусах так званих малярійних комарів і супроводжуються лихоманкою, збільшенням розмірів селезінки і печінки, анемією.

Щорічно малярія викликає близько 350-500 мільйонів інфікувань та близько 1,3-3 мільйонів смертей у людей. На райони Африки на південь від Сахари доводиться 85-90% цих випадків, в переважній більшості інфікуються діти у віці до 5 років.

В Україні малярія практично ліквідована і реєструється головним чином завізна малярія і поодинокі випадки місцевого зараження - вторинні від привізних.

Читайте також:

Українські миротворці привезли до Львова з Ліберії малярію

Епідеміолог звинуватив миротворців ООН у поширенні холери на Гаїті

Жертвами холери на Гаїті стали більше 4 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: