Українських заробітчан вже добу не пускають в Україну

Дата публікації
Перегляди
5797
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українських заробітчан вже добу не пускають в Україну

На в'їзді в Україну утворилася багатокілометрова черга з українських заробітчан / Фото: Сегодня

Їх звинувачують у тому, що везуть занадто багато багажу, але водії мікроавтобусів запевняють, що митники хочуть хабара побільше.

На пропускному автомобільному переїзді "Шегині-Медика" вже добу тримається кількакілометрова черга - українців-заробітчан не пускають додому.

"Понад 16 годин стоять в Шегинях і не можуть пройти українську митницю. Півгодини тому з мамою по телефону розмовляв. Вона стоїть в черзі. Казала, що кінця й краю черзі не видно. Вже майже добу мама у коридорі між кордонами. Польський кордон перетнула ще вчора ввечері, а з українського боку наче пороблено. Їй і ще цілій купі заробітчан нічого не пояснюють" - розповів львів'янин Володимир Гайдучок "Газеті.ua".

В Україну заробітчан не пускають, бо, за словами митників, вони порушили українське законодавство – везуть додому забагато багажу. Крім того їх звинувачують у блокуванні державного кордону. На пункт пропуску викликали міліціонерів.

"Так склалося, що близько двадцяти мікроавтобусів везли товари заробітчан, різноманітні передачі, кількість котрих при митному огляді перевищила норму без оподаткування", – зауважив Олег Кузнєцов, заступник начальника митного посту "Мостиська".

Водії мікроавтобусів кажуть, що це штучно створена черга, аби витягнути у них більше хабарів.

"Щотижня вожу посилки з Італії. Раніше буси запаковані йшли за 300 євро, тепер вони залупили 500. А це ніхто не збирається платити, бо не вигідно. За кіло посилки я з людей беру євро. Напхав того разу цілий бус-мерседес. Ми ж за тиждень до Великодня вже не їздимо. Наші всі українці там про те знають і вже відправляють рідним гостинці", - розповів водій Іван.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5797
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація