Український програміст оприлюднив дані з комп'ютера Пушиліна

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Хакер з групи "Українські Кібер війська" передав матеріали СБУ.

Програміст з групи "Українські Кібер війська" Євген Докукін оприлюднив дані з "хакнутого" комп'ютера та телефона одного із ватажків так званої "ДНР" Дениса Пушиліна.

Раніше Докукін викладав на своїй сторінці у Facebook деякі матеріали, проте 27 серпня програміст повідомив, що зібрав усі вилучені дані на одному із файлообмінників.

Серед матеріалів, які українським хакерам вдалося викрасти з комп'ютера та телефона так званого заступника голови "Народної ради ДНР", можна побачити смс-переписку, повідомлення з Viber, дані зі Skype.

Крім того, серед зламаних файлів опинилися документи, які, за словами Докукіна, підтверджують зв'язки бойовика Пушиліна "з представниками України - такими як Гриб Вадим Валентинович (входить до списку найбагатших українців журналу Форбс) та Тандіт Юрій (радник голови СБУ)".

Програміст пояснив, що наразі усі викриті матеріали передані на опрацювання до СБУ.

Виклав всі файли з комп'ютера Пушиліна http://on.fb.me/1MRJo7z і дампи Skype http://on.fb.me/1IPrL1f, Viber...

Posted by Eugene Dokukin on 26 августа 2015 г.

Нагадаємо, що раніше у "Новоросії" Пушиліна назвали дрібним жадібним авантюристом та звинуватили у кураторстві фінансової піраміди "МММ" і зборі грошей на організацію проросійських мітингів на Донбасі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація