Українсько-російська експедиція зникла в Антарктиді

Дата публікації
Перегляди
2452
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українсько-російська експедиція зникла в Антарктиді

Яхта "Скорпіус" з екіпажем з чотирьох українців і чотирьох росіян пропала в Антарктиді / Фото: podparusom.net

Екіпаж яхти "Скорпіус" не виходить на зв'язок, але і сигнали SOS не подавав.

В Антарктиді зникла українсько-російська вітрильна експедиція "Скорпіус". Про це повідомила прес-секретар експедиції Анну Суботіну.

Як повідомляється, яхта "Скорпіус" з екіпажем з чотирьох українців і чотирьох росіян застрягла в льодах між полярними станціями "Академік Вернадський" і "Беллінсгаузен".

У ніч на 3 квітня керівник експедиції Сергій Низовцев передав електронною поштою, що 30 березня яхта підійшла до острова Галіндес, де знаходиться українська полярна станція "Академік Вернадський". Полярники надали експедиції необхідну технічну допомогу.

2 квітня яхта вийшла в відкрите море, плануючи дістатися до російської станції "Беллінсгаузен". Проте через сильний вітер пройшла лише 30 миль і зупинилася на ночівлю поруч з американською станцією "Палмер".

Більше повідомлень від "Скорпіуса" не надходило. Екіпаж яхти не виходить на зв'язок, але і сигнали SOS не подавав.

Яхта "Скорпіус" 17 вересня 2011 вийшла із Сочі, а 18 вересня прибула до Севастополя, звідки була розпочата експедиція. Учасники планують обійти навколо Південного і Північного полюсів. Яхта має прибути до Севастополя наприкінці січня 2014 року, а на початку лютого - повернутися в Сочі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2452
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація