Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрпошта" на чверть підвищить вартість міжнародних відправлень

Тарифи зміняться у травні.

"Укрпошта" від 1 травня нинішнього року підвищить тарифи для двох видів міжнародних поштових відправлень, повідомила прес-служба підприємства.

Підвищення стосується відправлень "дрібний пакет" і "мішок М". З наступного місяця вартість зросте на 0,5 долара – з 2 до 2,5 доларів.

Зекономити можна, якщо оформляти відправлення через API, "Особистий кабінет" на сайті пошти або мобільний додаток. Передбачена знижка – 20%.

Тарифи на інші види міжнародних відправлень, зокрема і рекомендованих листів і бандеролей, залишаться без змін.

Як повідомлялося раніше, від початку весни "Укрпошта" доставляє отримувачам монетизовані субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Усі пенсіонери, яких обслуговує Укрпошта, отримуватимуть субсидії готівкою через листонош у день одержання пенсії. Українцям переказали через поштові відділення протягом березня цього року 1,88 млрд гривень субсидій.

ВідеоУкрпошта на межі зникнення: чи розноситимуть пенсії сільські листоноші - дивіться у ТСН. Тиждень

Півмільярда гривень і Укрпошті бути. Хоча раніше це було під великим знаком питання. А заразом і саме існування відділень у селах та, найголовніше, пенсії тих, хто там мешкає. ТСН. Тиждень розвідали, що ці 500 мільйонів насправді інвестиція у власну безпорадність. 

Укрпошта на межі зникнення: чи розноситимуть пенсії сільські листоноші - дивіться у ТСН. Тиждень

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції