Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд дозволив дівчатам вступати до військових ліцеїв

Набір розпочнеться у нинішньому році.

Кабінет міністрів дозволив розпочати набір дівчат до військових ліцеїв.

Про це повідомила у Facebook міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

За її словами, набір дівчат до навчальних закладів розпочнеться вже у нинішньому році. Це стало можливим завдяки тому, що міністр оборони Степан Полторак вніс зміни про військові ліцеї на засідання уряду у середу, 15 травня, повідомила Фріз. 

Нагадаємо, у березні Міністерство оборони України розробило наказ щодо надання дівчатам змоги навчатися у військових та військово-морських ліцеях. Також у наказі йшлося про те, що будуть скасовані обмеження щодо прийому жінок  на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

Як повідомлялося раніше, від 2014 року 7 тис. військовослужбовців-жінок стали учасниками бойових дій на Донбасі. Окрім цього, за час війни 166 жінок отримали бойові державні нагороди, 1,5 тисячі отримали нагороди та відзнаки Міноборони, понад тисячу – відзнаки начальника Генштабу.

Відео"Десант Нагорної": чи стрибнула журналістка ТСН з десантним парашутом

Стрибати із парашутом щонайменше тричі на рік повинен десантник, щоб не втратити кваліфікації. Його перший стрибок – має відбутися ще у навчальному центрі. Як чекають цього моменту курсанти і на скільки суворо готуються – знає Наталя Нагорна. Задля експерименту вона приєдналася до навчального курсу ДШВ. 

"Десант Нагорної": чи стрибнула журналістка ТСН з десантним парашутом

Залиште свій коментар

Вибір редакції