Уряд ухвалив військову доктрину України

Уряд дослухався вказівки Януковича чітко визначити шляхи реалізації системи протидії будь-якій військовій агресії. Доктрина має зберігати оборонний характер України як країни-миротворця.

На засіданні Кабінету міністрів 13 квітня було погоджено проект військової доктрини України. Про це повідомив журналістам міністр оборони Михайло Єжель. Зазначене питання розглядалося у закритому режимі.

Відповідно до процедури, військова доктрина як стратегічний програмний документ держави у сфері національної безпеки та оборони затверджується президентом України після погодження у профільних відомствах, у Кабінеті міністрів та Раді національної безпеки та оборони.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович заявляв, що Україні потрібно переглянути можливі військові загрози для неї. На його думку, військова доктрина має зберігати оборонний характер України як країни-миротворця.

Президент заявляв, що Україні треба чітко визначити шляхи реалізації системи військової протидії будь-якій військовій агресії. На переконання президента, в основу нової військової доктрини має бути покладено принцип достатньої обороноздатності.

Тобто, як пояснив глава держави, на практиці це означає поступовий перехід до професійної армії, розвиток нових систем озброєння, в першу чергу ракетних військ та систем протиповітряної оборони.

Читайте також:

Міноборони хоче, щоб солдатів годували на 32 гривні на добу

Міноборони влаштує найдорожчий парад за всю історію України

Рада зажадала звільнити главу Міноборони Єжеля

Україна реформуватиме армію за російським зразком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: