Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ОБСЄ засудили підпал "Інтера"

В організації незадоволені відмовою в'їзду до України одному з кореспондентів телеканалу.

Представниця з питань свободи ЗМІ Організації з безпеки та співробітництва в Європі Дуня Міятович засудила напад на приміщення телеканалу "Інтер", який стався 4 вересня під час протестів у Києві.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Насилля ніколи неприйнятне у відповідь на незгоду з редакційною політикою, навіть якщо публікації є провокаційними і суперечливими", – мовиться у заяві Міятович, опублікованій 5 вересня.

При цьому вона похвалила українських силовиків за оперативну реакцію на напад.

"Я вітаю швидкий початок розслідування з боку влади. Вірю, що буде зроблене все можливе для забезпечення безпечної роботи колективу телеканалу "Інтер", – зазначила Міятович.

Окрім цього, дипломат висловила занепокоєння відмовою у в'їзді в Україну кореспонденту "Інтера" Данилові Русакову, а також колишній журналістці Марії Русаковій та менеджеру Ігореві Шувалову з компанії "Національні інформаційні системи", щодо яких в Україні проводять розслідування.

Нагадаємо, 4 вересня від пожежі постраждало приміщення "Інтера" на вулиці Щусєва. Саме звідти велося інформаційне мовлення. До пожежі декілька чоловік підпалили під офісом телеканалу шини і скандували "Інтер - агент Москви".

Вже ввечері в ефірі ТСН.Тиждень Арсен Аваков заявив, що серед затриманих пікетувальників під стінами офісу телеаналу "Інтер" є колишні бійців 30 бригади ЗСУ. За його словами, приблизно о 16:00 мітингувальники прийшли до стін "Інтеру" з протестом проти проросійської позиції каналу. В результаті сутички з охороною телеканалу в приміщенні спалахнув відкритий вогонь.

Пізніше президент України Петро Порошенко наказав взяти розслідування пожежі на "Інтері" під особистий контроль  генпрокурору Юрію Луценку

Відео Правоохоронці мусили створювати коридор, щоб вивести працівників "Інтера" з будівлі

Залиште свій коментар

Вибір редакції