Гуморина в Одесі розпочалась відкриттям пам'ятника Висоцькому

Дата публікації
Перегляди
3161
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гуморина в Одесі розпочалась відкриттям пам'ятника Висоцькому

Гуморина-2012 почалася відкриттям пам'ятника Володимиру Висоцькому / Фото: УНІАН

Висоцький дарує символічне "золоте серце" глядачам.

Щорічне свято сміху в Одесі розпочалося відкриттям пам'ятника в саду скульптур Літературного музею – це фігура співака-барда Володимира Висоцького, який дарує символічне "золоте серце" глядачам. Про це повідомляє УНІАН.

Участь в урочистій церемонії взяли голова Одеської облдержадміністрації Едуард Матвійчук, мер міста Олексій Костусєв, народний депутат Сергій Гриневецький, автор "Золотого серця" скульптор Олег Чорноіванов, представники ЗМІ і творчої інтелігенції Одеси.

В арт-кафе і на відкритих майданчиках міста 1 квітня виступають білоруська панк-рок-група "Ляпіс Трубецькой", російський репер Noize МС й одеські групи Flëur, "Безпека", "Дюк Тайм" та інші музичні колективи.

Головною подією свята, як завжди, стане карнавальна хода Дерибасівською, присвячена Євро-2012. Паралельно організовано Чемпіонат анекдотів на Грецькій площі і Фестиваль борщу – на Соборній площі.

Гуморина-2012 почалася відкриттям пам'ятника Володимиру Висоцькому / Фото: УНІАН
Цього року візьмуть участь у Гуморині також гості з Японії - близько тисячі пасажирів теплоходу "Pease boat", які прибули напередодні до Одеси. Судно орендувала громадська організація "Корабель миру", яка проголосила своєю місією сприяння встановленню зв'язків між цивілізаціями заради досягнення загального миру, захисту прав людини й охорони навколишнього середовища.

Японські гості виконають традиційний танець рибалок з острова Хоккайдо на концертному майданчику на розі вулиць Ланжеронівської і Пушкінської, пізніше тут відбудеться гала-концерт другого міжнародного фестивалю клоунів "Комедіада".

У програмі Гуморини-2012 також "Ді-джей-парад" на Приморському бульварі, гала-концерт зірок естради і феєрверк о 22.00 на концертному майданчику на розі вулиць Ланжеронівської і Пушкінської.

Нагадаємо, пам'ятник Висоцькому збираються встановити також в Харкові. Наразі конкурс на проект пам'ятника знаменитому барду.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3161
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація