Оксану Макар ледь не поховали у полі біля сміття

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оксану Макар ледь не поховали у полі біля сміття

Спочатку Оксану хотіли поховати на новому кладовищі, але воно виглядало занадто убого / Фото: ТСН.ua

За словами студентки, яка допомагала матері Оксани, кладовище, обране спочатку, виявилось просто полем з трьома могилами і сміттям.

Жертву миколаївських садистів Оксану Макар хотіли поховати у полі, де "тільки три могили і сміття". Про це розповіла студентка з Миколаєва Ірина Богданова, яка допомагала матері Оксани з організацією похорону, пише "Gazeta.ua".

За словами дівчини, спочатку Оксану хотіли поховати на новому кладовищі.

"Ми приїхали на якесь поле: три могили, сміття і коров'ячі коржі. Ні огорожі, нічого. Пішли на старе кладовище. Воно закрито – немає місця. Знайшли місце. Хтось прибігає: "Тут ветерани війни, афганці. Що ви собі думаєте?". І що тепер? На дорозі її поховати? Ми поховали на старому цвинтарі, щоб зайвий раз не зганьбити Миколаївську область. Досить і того, що вона найбільш криміногенна. Якби ще не було де поховати - це було взагалі впасти нижче плінтуса. Людину треба ховати по-людськи, а не заривати десь в полі", - сказала Богданова.

Дивіться фото: Жертву миколаївських ґвалтівників поховали з квітами і сльозами

Дівчина також спростувала інформацію з Інтернету про те, що могилки Оксани нібито спиляли якийсь багаторічний дуб.

"Я вчора сама вибирала місце для могили. Можу сказати, що це неправда. Потім під'їхав Володимир Дмитрович (Чайка - мер Миколаєва - ред.) і затвердив це місце", - зазначила Ірина.

Напередодні Чайка заявив, що рішення поховати Оксану біля ветеранів війни та афганців викликало хвилю критики. "Але я вважаю, що людське життя - це цінна річ", - підкреслив він.

Нагадаємо, 18-річна Оксана Макар, над якою знущались троє гвалтівників, померла 29 березня через сильну кровотечу з легенів. 31 березня дівчину поховали на старому цвинтарі в селищі Шевченко під Миколаєвом.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація