Похорон Оксани Макар: 18-річна жертва садистів лежала в труні "як принцеса"

Дата публікації
Перегляди
40к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Похорон Оксани Макар: 18-річна жертва садистів лежала в труні "як принцеса"

Оксана упокоїлася поруч з могилою героя-афганця / Фото: ТСН.ua

Під Миколаєвом поховали жертву резонансного зґвалтування Оксану Макар. Попрощатися з нею прийшли сотні людей.

Жертву миколаївських садистів, 18-річну Оксану Макар поховали 31 березня на старому цвинтарі в селищі Шевченко під Миколаєвом. Її могила – біля самого входу, на центральній алеї.

Попрощатися з Оксаною зібралися сотні людей. "Оксана, пробач нас", - сказала її матір, плачучи над труною доньки. На похорон приїхав і вітчим дівчини, який також не приховував сліз.

Оксану поховали у білій весільній сукні, накриту біло-рожевим покривалом, у білосніжній труні, засипаній квітами. Люди в натовпі називали її між собою "принцесою", яка "лежить, ніби жива", передає кореспондент ТСН.ua.

Дивіться ФОТО: Оксану поховали з квітами і сльозами

Нагадаємо, в ніч на 10 березня в Миколаєві троє чоловіків заманили Оксану Макар до квартири і зґвалтували, після чого спробували задушити, винесли тіло на будівництво і кинули в багаття.

Дивом дівчина вижила – її стогін почув випадковий перехожий. У вкрай важкому стані, з сильними опіками 55% тіла вона була госпіталізована. Оксані ампутували руку і стопи і 19 днів лікарі боролися за її життя. Однак вранці 29 березня вона померла через сильну кровотечу з легенів.

Мучителів дівчини затримано, зараз вони перебувають в ізоляторі тимчасового утримання. Це Максим Присяжнюк, Євген Краснощок і Артем Погосян. Вони зізналися у скоєному, лише Погосян на допитах постійно плакав і стверджував, що опинився в тій квартирі випадково.

Насильство над Оксаною збурило всю Україну - її мучителів багато хто вимагає стратити (за законом, їм загрожує довічне ув'язнення), а обурені миколаївці пообіцяли в разі несправедливого правосуддя влаштувати їм "суд Лінча".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
40к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація