Проститися з Оксаною Макар зібралося близько чотирьох сотень людей

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Проститися з Оксаною Макар зібралося близько чотирьох сотень людей

Три кілометри до кладовища похоронна процесія їхала у супроводі ДАІ / Фото: ТСН.ua

Усі витрати на похорон виділили з обласного бюджету.

У Миколаївській області у суботу, 31 березня, прощалися з жертвою ґвалтівників Оксаною Макар.

Провести дівчину в останню путь до її будинку в містечку Луч прийшли і прості українці, і обласні та місцеві очільники - зібралося близько чотирьох сотень людей.

"Це дитина, і як би вона себе не вела, не можна було її чіпати, не можна було цього дитині завдавати болю. Чужих дітей не буває, тим болем що вона така красуня", - нарікали небайдужі.

Дивіться ФОТО: Жертву миколаївських ґвалтівників поховали з квітами і сльозами

З'їжджатися до містечка Луча люди почали з дев'ятої ранку. З Миколаєва ті, хто хотів підтримати родину, приїхали двома великими автобусами.

Також на прохання матері з Херсонського СІЗО привезли і засудженого за викрадення авто - вітчима Оксани.

У квартиру, де відспівували дівчину, на прохання матері Оксани, журналістів не пускали. Біля будинку чергували правоохоронці.

Три кілометри до цвинтаря у сусідньому селищі Шевченкове колона з автобусів та машин проїхала в супроводі ДАІ.

На старому шевченківському цвинтарі вже 2 роки нікого не ховають, але для Оксани Макар зробили виняток. Для жертви резонансного злочину знайшли місце біля центрального входу. Вісімнадцятирічну незаміжню дівчину поховали в білій весільній сукні та фаті, накриту біло-рожевим покривалом.

"Я в тебе прошу пробачення за всіх людей, що тут, і хто не зміг до тебе прийти", - сказала найнята плакальниця.

Усі витрати на похорон виділили з обласного бюджету. "Ми б ще більше заплатили, якщо б можна було врятувати це життя. А по суті, якщо говорити об'єктивно, ми сьогодні ховаємо чотирьох. Ці нелюди, а їх долю вирішить суд, все одно це люди з поламаною долею", - заявив заступник голови миколаївської ОДА В'ячеслав Рукоманов.

На порятунок Оксани Макар гроші збирали всією країною. Усього на рахунок матері за різними даними переказано від семиста тисяч до півтора мільйона гривень. Частину грошей мати Тетяна Суровицька обіцяє віддати іншій миколаївській жертві насилля – Олександрі Поповій. Наразі вона лежить у комі, та лікарі кажуть, що вона має шанси на життя.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація