Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні сержантів навчатимуть за стандартами НАТО

Відбулося виїзне засідання військового комітету Альянсу.

На Яворівському полігоні відбулося виїзне засідання військового комітету НАТО. Такі важливі перемовини проводять в Україні вдруге, а перші відбулися ще п'ятнадцять років тому, повідомляє ТСН.

Представники держав-членів НАТО обговорили прогрес у реформуванні Збройних сил. Мова йшла й про подальше вдосконалення армії. А саме підготовку сержантів. Для цього створять спеціальні академічні курси. Навчатимуть українських сержантів натівські інструктори.

"Ми вели мову про те, яким чином підвищити рівень підготовки сержантського складу, мова йде про створення академічних курсів для сержантів. Нам потрібні тренери, інструктори, які б допомогли готувати сержантський склад як основу кожного підрозділу", - зазначив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

Про точну дату початку курсів ще не йдеться, та швидше за все їх організують наприкінці літа. Військовий комітет НАТО у перемовинах торкнувся і подій на Сході. У комітеті не виключають повномасштабного вторгнення Росії в Україну, зважаючи на загострення ситуації у Сирії.

"Ніщо не є неможливим, але повномасштабне вторгнення Росії є дуже малоймовірним. Ми спостерігаємо за ситуацією, збираємо розвідувально-оперативні дані. Будь-яка повномасштабна агресія потребує певного часу на підготовку. Якщо б вона мала місце – ми б про це знали", - наголосив голова Військового комітету НАТО Петр Павел.

Нагадаємо, Україна розраховує, що на липневому саміті НАТО глави країн-членів альянсу підтвердять її статус аспіранта. Про це заявив голова представництва України при НАТО Вадим Пристайко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції