Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол розповів, про що писав Порошенко генсеку НАТО Столтенбергу

Йдеться про план дій і Програму розширеного партнерства.

Президент України Петро Порошенко писав лист генеральному секретареві НАТО Єнсу Столтенбергу, де просив надати Україні План дій щодо членства в альянсі.

Про це повідомив представник України в НАТО Вадим Пристайко, передає УНІАН.

"В листі йдеться про важливі для України позиції: а саме, ми хочемо, щоб нам надали ПДЧ, якщо і коли союзники будуть готові до такого кроку. Також ми хочемо, щоб під час саміту НАТО у липні було проведено засідання Комісії Україна-НАТО на вищому рівні – президент розраховує на зустріч з колегами, щоб обговорити з ними критично важливі для держави питання, зокрема, проведення реформ з метою наближення до НАТО та ЄС, протистояння російській агресії - ми хотіли б побачити, що підтримка Україні не зменшується", - сказав Пристайко.

Він додав, що у листі йшлося і про включення України до Програми розширеного партнерства, що, на думку української сторони, стало б вигідним рішенням для обох сторін. У такому разі Україна змогла б брати участь у операціях НАТО і стала б найближчим партнером альянсу.

Нагадаємо, Північноатлантичний Альянс визнав прагнення України стати повноцінним членом організації, включивши до списку країн-аспірантів НАТО.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції