Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні закінчилися вакцини від грипу

Їх закуповує не МОЗ, а дистриб'ютори.

На Дніпропетровщині епідеміологічний поріг перевищений на 29%, а у двох містах області, Павлограді та Тернівці, всі школи відправили на вимушені каникули. Небезпечні вірусні штами "Каліфорнія" та "Гонконг" вирують поки що в п'яти областях, але це ще не пік епідемії, зазначають у МОЗі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На карантин пішли загалом 728 класів. "На сьогодні у нас хворіє 31% дітей", - констатує директор загальноосвітньої школи №10 Дніпра Валентина Івлєва.

Відео На Дніпропетровщині епідемпоріг перевищено на 29%

Семирічний Тимофійко з Києва теж сидить удома на карантині вже третій день. Пропущені завдання вчителька надсилає по інтернету. Як вберегти дитину від хвороб – мама Тимофія має власні поради. "Обмежити контакти з іншими людьми, саме в закритих приміщеннях. Не водити у кінотеатри, на батути", - каже вона. Батьки щоразу помічають, як діти стають витривалішими до хвороб після тривалого перебування на природі. Зокрема, після кількох проведених школярем у Карпатах місяців лікарі навіть дивувалися здоров'ю дитини. До всього радять і трави – народні засоби підвищення імунітету.

Імунологи ж радять робити щеплення. І хоча нині в Україні майже увесь запас вакцин уже витрачено, найближчим часом вакцини від небезпечного штаму "Гонконг" знову завезуть.

Лікувати вірус самому категорично протипоказано, застерігають медики. Пік епідемії вони наразі очікують у січні. По всій країні тривають протиепідемічні заходи. У столиці ж загальний карантин не вводять – школи та дитячі садки закриватимуть, залежно від ситуації.

Як уже повідомлялося, цього осіннього-зимового сезону зафіксовано вже дві смерті від ускладнень грипу. Обидва випадки сталися в Сумській області.

Кореспондент ТСН Вікторія Дмитренко

Як розпізнати грип та вберегтися від нього, інфографіка

Як розпізнати грип та вберегтися від нього, інфографіка 2

Залиште свій коментар

Вибір редакції