До України спрощено в'їзд для громадян 27 країн

Розширюється перелік країн, громадяни яких можуть оформити візи без пред'явлення в диппредставництва запрошень.

Уряд спростив правила отримання віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію для 27 країн.

Відповідне рішення закріплене у постанові від 2 березня, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно із документом, розширюється перелік країн, громадяни яких можуть оформити візи без пред'явлення в дипломатичні представництва і консульські установи України запрошень встановленого зразка. Також розширюється перелік країн, громадяни яких можуть оформити туристичні візи в пункті пропуску через державний кордон України за наявності документів, що підтверджують туристичний характер поїздки.

Передбачається встановити, що короткострокові візи громадянам та підданим Австралії, Республіки Албанія, Королівства Бахрейн, Республіки Гватемала, Катару, Кувейту, Малайзії, Мексиканських Сполучених Штатів, Нової Зеландії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Султанату Оман, Королівства Саудівська Аравія, Республіки Сінгапур та Турецької Республіки оформлюються без необхідності пред'явлення в дипломатичні представництва і консульські установи України запрошень встановленого зразка.

Також для громадян Австралії, Антигуа і Барбуди, Співдружності Багамських островів, Барбадосу, Республіки Маврикій, Нової Зеландії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Республіки Палау, Республіки Ель Сальвадор, Республіки Сейшельські Острови, Федерації Сент-Кітс і Невіс, Республіки Тринідад і Тобаго та Турецької Республіки, які їдуть в Україну з метою туризму, візи можуть бути оформлені у пункті пропуску через державний кордон за наявності документів, що підтверджують туристичний характер поїздки.

Вартість консульського збору за візу становитиме в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Очікується, що ухвалення постанови позитивно вплине на зростання туристичних потоків в Україну.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: